Horské kolo KTM ULTRA 1964 COMP 29" 2024 včetně pedálů
PŘEVODY 1x12 Shimano Deore XT, RÁM M1306, VIDLICE RS JUDY SILVER Air RL TK LB 100 (black stanchions),PŘEHAZOVAČKA Shimano Deore XT…




| PŘEVODY | 1x12 Shimano Deore XT |
| RÁM | M1306 |
| VIDLICE | RS JUDY SILVER Air RL TK LB 100 (black stanchions) |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano Deore XT M8100-SGS shadow+ |
| ŘAZENÍ | Shimano Deore M6100 |
| KLIKY | Shimano Deore M6100-1 / 32T w/BB |
| KAZETA | Shimano Deore M6100-12 / 10-51T |
| ŘETĚZ | Shimano Deore M6100 |
| BRZDY | Shimano MT410 |
| KOTOUČE | Shimano Tourney RT30 CL 180 / Tourney RT30 CL 160 |
| PŘEDNÍ KOLO | KTM Line - Shimano Deore HB-MT410 CL 32H 110 TA KTM 28" Sport 32H Richman 2.0 |
| ZADNÍ KOLO R | KTM Line - Shimano Deore FH-MT410 CL 32H 148 TA KTM 28" Sport 32H Richman 2.0 |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | MAXXIS REKON RACE 57-622, EXO Tanwall |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | MAXXIS REKON RACE 57-622, EXO Tanwall |
| GRIPY | KTM COMP MTB |
| ŘIDÍTKA | KTM COMP Flat Top 720mm |
| PŘEDSTAVEC | KTM COMP 7° |
| HL. SLOŽENÍ | KTM Team Trekking 1 1/8-1.5, 5mm |
| SEDLO | KTM COMP MTB |
| SEDLOVKA | KTM COMP 27.2 |
| PEDÁLY | KTM TEAM MTB |
| ČÍSLO MODELU | 022142 BG |
| ZAKOUPÍTE NA | www.kola-onix.cz , www.ktm-kola.cz |
| KATEGORIE | 3 |
| NOSNOST | 114 kg (permissible total weight) |
| HMOTNOST | 13,7 kg (without pedals) |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka KTM patří mezi výrazná jména v cyklistice a je spojovaná s kvalitně zpracovanými koly pro sportovní, rekreační i každodenní ježdění. Na této stránce najdete přehled sortimentu KTM, který je dostupný na Kola ONIX, a můžete se odtud snadno dostat ke konkrétním typům kol i navazujícím produktům této značky. KTM oslovuje jezdce, kteří hledají spolehlivé jízdní vlastnosti, moderní konstrukční zpracování a široký výběr modelů pro různé styly jízdy.
V rámci značky KTM u nás najdete například horská kola pro jízdu v terénu, gravel kola pro kombinaci silnice a lehčího nezpevněného povrchu, silniční kola pro svižnou jízdu na asfaltu, krosová kola pro univerzálnější použití i dětská kola pro mladé cyklisty. Díky tomu stránka značky KTM funguje jako přehledný rozcestník pro uživatele, kteří nehledají jen obecně jízdní kola, ale konkrétně kola KTM podle zaměření, stylu jízdy nebo věku jezdce.
Vedle samotných kol zde najdete také vybrané komponenty na kolo a cyklistické příslušenství, takže značka KTM na webu nepokrývá jen samotné modely kol, ale i doplnění výbavy a praktické vybavení pro cyklistiku. To se hodí zejména ve chvíli, kdy už máte o značce jasno a chcete na jednom místě projít nejen kola KTM, ale i související sortiment, který s nimi tematicky navazuje.
Pokud hledáte KTM kola podle konkrétního použití, můžete pokračovat rovnou do odpovídající kategorie a vybrat si model, který bude sedět vašemu stylu jízdy. Stránka značky KTM je proto vhodná jak pro uživatele, kteří chtějí rychle projít kompletní nabídku této značky, tak pro ty, kteří už míří na konkrétní segment, například horská, gravel, silniční, krosová nebo dětská kola KTM.
