Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
525 hodnocení
5
479x
4
25x
3
5x
2
3x
1
13x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PS
Pavel Smetana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2026
Ano doporučuji
PP
Petr Pavlík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
JV
Jaromír Vávra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2026
JM
Jakub Masopust
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Dobrý den, musím přidat recenzi. Po telefonické domluvě jsem ve středu dopoledne přivezl kolo na servis a druhý den dopoledne mi přišla SMS, že je kolo hotové... Kolo po servisu v naprostém topu. Pán na prodejně mi řekl, co vše na kole dělal a na co přišel. Super přístup, milí lidé... Naprostá spokojenost.
HH
Helena Halbichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Spolehlivost,rychlost,vřele doporučuji.Vždy ráda u vás objednám.
RV
Roman Vaverka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2026
PF
Petr Fráňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2026
Spokojenost. Rychlost dodání.
MM
Miloslav Mareš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2026
Vše proběhlo bez problému.
JL
Jiří Lukáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
delší dodací doba,ale jinak spokojenost s obchodem i produkty
JH
Jiří Horáček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
OK
RP
Rostislav Prokeš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Ok doporučuji, vše proběhlo rychle a v pohodě
MF
Mirek Frous
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
RT
Richard Tepera
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
V pohodě
VS
Václav Soukal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
Perfektní doporučuji
DS
Daniel Strnad
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
DŠ
Dalibor Šimík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
Skvělá komunikace,naprostá spokojenost
JO
Jiří Ohněník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
VC
Vaclav Cintl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2026
Odpovidá mému požadavku
ŠK
Štěpánka Kafková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.5.2026
Velice si vážím přístupu, ochoty a vstřícného chování celého kolektivu obchodu KOLA-ONIX.
Jestli bych mohla někdy někoho doporučit, tak je to právě tento obchod, velice vstřícný kolektiv, ochota a moc fajn kolektiv.
Děkuji celému kolektivu za profesionální přístup, milé a vstřícné jednání při výběru a prodeji kola CUBE.
Doporučuji tento obchod ať už jsi vybíráte kolo elektrické nebo normální.
Velký výběr kol i příslušenství a profesionální přístup celého kolektivu.
Děkuji, že takový lidé existují a přeji Vám mnoho spokojených klientů.
Štěpánka Kafková
JC
Josef Cepek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2026
