Krosové kolo KTM X-LIFE ACTION 28" 2024 včetně pedálů




TREKINGOVÉ KNOW-HOW ZALOŽENÉ NA ZKUŠENOSTECH.
Důvěřujte našim zkušenostem. Kola X-LIFE umožňují pohodovou jízdu, takže si můžete užívat přírody. Abyste mohli být maximálně spokojeni, stačí objevit to správné trekingové kolo KTM pro vaše potřeby. Již desítky let jsou tato kola v popředí zájmu lidí, kteří přemýšlejí o trekingu. Všechny modely X-LIFE jsou vybaveny odpruženou vidlicí a nabízejí lepší přilnavost než jejich silniční bratři. Integrované vedení kabelů a přední odrazka, zabudovaná do mostu vidlice, zajišťují, že kola jsou schopná a atraktivní. Zúžená hlavová trubka zvyšuje tuhost řídicí trubky. Modely X-LIFE TRACK STREET a X-LIFE ACTION STREET jsou již vybaveny světly a blatníky. Všechna ostatní kola lze v případě potřeby doplnit. Užijte si zábavu na svém příštím výletě.
Objev oranžovou sílu značky KTM, jejíž historie sahá až do roku 1934, kdy zakladatel značky Hans Trunkenpolz otevřel svůj servis v Mattighofenu v Rakousku. V půběhu těchto desetiletí se ze značky KTM stal pojem v oblasti výroby motocyklů a nyní se díky své špičkové technologiii a designu stává velice oblíbenou značkou i mezi cyklisty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská |
|---|---|
| Velikost: | S, M, L, XL, XXL |
| Výška postavy: | S (165-169 cm), M (170-177 cm), L (175-187 cm), XL (187-194 cm), XXL (190-200 cm) |
| Barva: | Černá |
| Barva výrobce: | Flaming black (silver matt + orange matt) flaming |
| Materiál rámu: | Alu |
| Rám: | 28", Alloy 6061 OFFROAD TB / T-2390 |
| Vidlice: | Suntour NCX-D Air LO 63mm |
| Přehazovačka: | Shimano Deore T6000-10 SGS shadow |
| Přesmykač: | Shimano Deore T6000 |
| Řazení: | Shimano Deore T6000-10 display |
| Kliky: | Shimano Deore T521 48-36-26T |
| Kazeta: | Shimano HG500-10 / 11-34 |
| Řetěz: | Shimano HG54-10 |
| Brzdy: | Shimano MT201 / MT200 2-Piston /Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| Ráfky Kola: | Casual 32H, 622x19 / Richman 2.0 double butted INOX, black, KTM Line - Shimano HB-M4050 CL 32H 100 QR / KTM 28", 622x19 / Richman 2.0 double butted INOX, black / KTM Line - Shimano FH-M4050 CL 32H 135 QR / KTM 28" |
| Pláště duše: | Schwalbe Smart Sam Perf. 44-622 RT Addix |
| Gripy: | KTM Comp Ergo Lock |
| Řídítka: | KTM Comp rizer15 640mm |
| Představec: | KTM Comp 17° |
| Hlavové složení: | -1.5", KTM Team drop/in 1.1/8" |
| Sedlo: | KTM Comp Hybrid |
| Sedlovka: | KTM Comp 27.2 |
| Pedály: | KTM Comp MTB BF |
| Hmotnost: | 12,9 kg |
| Nosnost: | 132 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka KTM patří mezi výrazná jména v cyklistice a je spojovaná s kvalitně zpracovanými koly pro sportovní, rekreační i každodenní ježdění. Na této stránce najdete přehled sortimentu KTM, který je dostupný na Kola ONIX, a můžete se odtud snadno dostat ke konkrétním typům kol i navazujícím produktům této značky. KTM oslovuje jezdce, kteří hledají spolehlivé jízdní vlastnosti, moderní konstrukční zpracování a široký výběr modelů pro různé styly jízdy.
V rámci značky KTM u nás najdete například horská kola pro jízdu v terénu, gravel kola pro kombinaci silnice a lehčího nezpevněného povrchu, silniční kola pro svižnou jízdu na asfaltu, krosová kola pro univerzálnější použití i dětská kola pro mladé cyklisty. Díky tomu stránka značky KTM funguje jako přehledný rozcestník pro uživatele, kteří nehledají jen obecně jízdní kola, ale konkrétně kola KTM podle zaměření, stylu jízdy nebo věku jezdce.
Vedle samotných kol zde najdete také vybrané komponenty na kolo a cyklistické příslušenství, takže značka KTM na webu nepokrývá jen samotné modely kol, ale i doplnění výbavy a praktické vybavení pro cyklistiku. To se hodí zejména ve chvíli, kdy už máte o značce jasno a chcete na jednom místě projít nejen kola KTM, ale i související sortiment, který s nimi tematicky navazuje.
Pokud hledáte KTM kola podle konkrétního použití, můžete pokračovat rovnou do odpovídající kategorie a vybrat si model, který bude sedět vašemu stylu jízdy. Stránka značky KTM je proto vhodná jak pro uživatele, kteří chtějí rychle projít kompletní nabídku této značky, tak pro ty, kteří už míří na konkrétní segment, například horská, gravel, silniční, krosová nebo dětská kola KTM.
