Blatník CUBE CUBEguard Splash Black
Novinka
Bonusový systém

Popis produktu Blatník CUBE CUBEguard Splash Black

Jezděte dál, i když se vám počasí snaží zkazit zábavu. Cubeguard Splash se snadno nasazuje, je neuvěřitelně lehký a velmi účinně zabraňuje tomu, aby bláto, špína a voda zničily vaši jízdu.


hmotnost    21 g
barva         černá
vlastnosti    chrání před rozstřikem předního kola; konstrukce CUBE; kvalitní plast; montáž bez použití nářadí; optimalizované nastavení pro maximální stabilitu; velmi lehký
materiál      polypropylen


Velikost 107 x 420 mm
Barva Černá
Barva výrobce black

Německá firma CUBE byla založena roku 1993 a letošní rok oslaví kulaté, 20. výročí od založení. V prvním roce jejího působení vyprodukovala firma něco málo přes 500 kusů kol. V současné době se roční produkce pohybuje již okolo 300.000 kol ročně. Během několika let se kola značky CUBE významně prosadila nejen na německém, ale i evropském trhu a v posledních letech expandovala i do Austrálie a některých zemí Asie. Postupně se rozšiřoval sortiment nabízených typů kol. Z počátku byla nabídka pouze pevných horských kol, později rozšířena o celoodpružená horská kola, crossová, trekkingová, silniční, cyklocrossová, triatlonová, downhillová, dámská a dětská kola. Nabídka byla postupem času doplněna i o sportovní oblečení, oblečení pro volný čas, doplňky na kolo a náhradní součástky. V současné době firma nabízí již kompletní sortiment na vysoké úrovni kvality a bezpečnosti pro cyklisty všech výkonnostních skupin a ve všech sportovních disciplínách.

Parametry

Velikost 107 x 420 mm
Barva Černá
Barva výrobce black

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Naše cena:
215 Kč
Sleva: 
-%
107 x 420 mm Expedice 2 týdny
ks
Expedice 2 týdny
Kód produktu: 13885
Trackito

Prohlédněte si také zboží ze stejné kategorie

Blatník KTM MTB zadní Black

(450 Kč)
395 Kč
-12%
Detail produktu

Naposledy navštívené