Dětské kolo KROSS LEVEL JR 2.0 24 2021 black / red / silver matte
Novinka
Bonusový systém

Popis produktu Dětské kolo KROSS LEVEL JR 2.0 24 2021 black / red / silver matte

Kross Level JR 2.0 je lehké a jednoduché horské kolo vytvořené speciálně pro mladší cyklisty. Promyšlený design a ovladatelná 24 palcová kola usnadňují bezpečné získání prvního jízdního zážitku.

 

Lehký rám  dětského kola Kross Level JR 2.0 je vyroben z hliníku. Rám má nízký profil, takže nastupování a vystupování z kola je co nejjednodušší. Klíčové prvky kola, jako je kokpit a kliky byly rovněž přizpůsobeny schopnostem mladého cyk-listy, takže výuka jízdy probíhá pohodlně a bez stresu.

 

Pohon jízdního kola Krossa Level JR 2.0 na základě konceptu jednoho převodníku na klice. Díky tomu je kolo lehčí a řazení je mnohem snazší. To umožňuje mladým cyklistům soustředit se na jízdu a techniku šlapání. 8 rychlostních stupňů podpo-rovaných zadním přehazovačkou Shimano vám umožní s jistotou překonat členitý terén. Ráfkové brzdy jsou silné, přesto lehké a levné na provoz. Přední vidlice SR Suntour XCT JR byla vybrána pro nižší hmotnost dětí.

Rám
Rám ALUMINIUM PERFORMANCE
Velikost rámu OS (14")
Vidlice SR SUNTOUR XCT JR
Zadní tlumič BRAK
Zapletená kola
Přední náboj GL-B01F-QR
Zadní náboj GL-B42R
Pláště MITAS SCYLLA V75 24X1.9
RIMS KROSS
Pohon
Přesmykač BRAK
Přehazovačka SHIMANO TOURNEY TX800
Zadní brzda V-BRAKE
Přední brzda V-BRAKE
Brzdové páky ALHONGA
Řazení SHIMANO ALTUS M315
Kliky WHEEL TOP
Středové složení FP-B902
Řetěz YBN S8
Kazeta / Vícekolčeko FW-8I
Ostatní komponenty
HANDLEBAR ALUMINIUM 560 MM 31.8
Představec ALUMINIUM 70MM/31,8/17°
Sedlovka SP-200 27,2x300
HEADESET  
Sedlo VELO VL-5061
Gripy HERRMANS
Pedály FP-804
Velikost ONE SIZE
Materiál rámu Alu
Barva Černá
Barva výrobce Black / red / silver matte

 

Historie značky KROSS je příběhem o společnosti, která od roku 1990 díky své vášni, vizi a konzistenci svého zakladatele, vyvíjela přes 20 let od malého obchodu s cyklistikou k předním výrobcům jízdních kol v Evropě. 

Díky mnoha investicím bylo vybudováno moderní výrobní zařízení s nejnovějšími IT řešeními zajišťující optimalizační řízení montáže a skladování jízdních kol. V roce 2000 byly nově vybudovány prostory montážní haly (4 montážní linky), svařovací jednotka pro rámy a vidlice jízdních kol, vlastní výroba ráfků a vodní lakovna typu OMEGA, která je nejmodernější ve střední a východní Evropě.

Rok 2006 je označován jako revoluční pro značku KROSS. Společnost představila široký ssegment jízdních kol v následujících skupinách: horské, městské, turistické, dětské, krosové a silniční. Maximálně se zde využilo nových technologií jako jsou rámy, komponenty, materiály a hlavně distribuce jízdních kol do specializovaných obchodů. Kross začal technologicky a vizuálně se světovou konkurencí.

Rok 2008 – 2012 spočívaly v nepřetržitém investování do marketingu a vytváření pozitivního obrazu společnosti Kross na trhu jízdních kol a v oblasti životního prostředí. Rostoucí prodej, spokojení zákazníci a práce na vývoji nabídky profesionálních i rekreačních modelů jízdních kol ukazují , že značka Kross se vyvíjí správným směrem.

 

Hala lakovny je místem, kde natřené rámy čekají na připevnění nálepek nebo bezbarvé práškové lakování.

Jízdní kola začínají svoji cestu jako syrové rámy, pečlivě připravené na svůj design. V následující části jsou transportovány do moderního lakovacího stroje s kapacitou 1200 rámů jízdních kol za směnu. Barvy které používáme mají tři základní vlastnosti - jsou vodou ředitelné, dokáží pokrýt rám velice tenkou vrstvou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

V této fázi je kvalita lakování každého kusu pěčlive zkontrolována a jsou opatřeny nátěrem tzv. uzly rámu. V další fázi jsou pěčlivě natřené rámy umístěny do pece s teplotou 175 °C po dobu 50 minut, kde lak uschne a ztvrdne.

Parametry

Velikost ONE SIZE
Materiál rámu Alu
Barva Černá
Barva výrobce Black / red / silver matte

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Naše cena:
8 990 Kč
Sleva: 
-%
ONE SIZE Předobjednávka
ks
Předobjednávka
Kód produktu: KRLVJ224X14M001360
Trackito
Na splátky Home Credit
Spočítat splátky Informace o úvěru