Kola ONIX – specializovaný internetový obchod

Máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Rádi jezdíte s rodinou nebo přáteli na společné výlety na kolech? Pak právě vám jsou určeny veškeré z modelů kol na eshopu ONIX. V naší široké nabídce naleznete výběr nejrůznějších kol za bezkonkurenční ceny. Nezapomínáme ani na dětská kola nebo elektrokola. U nás si jistě vybere každý - od cyklistů začátečníků po profesionální závodníky. Internetový obchod ONIX nabízí propracovaná, ale hlavně spolehlivá kola, která vás nezradí. Nechte se zlákat na rodinný výlet na kolech, nebo si jen tak vyražte na projížďku s přáteli. V sedle kola s větrem v zádech se budete cítít skvěle. Kola na ONIX vás spolehlivě dovezou do cíle.

ONIX nabízí modely 2014

V naší nabídce na ONIX naleznete značková kola nových kolekcí 2014 za skvělé ceny. Vybírat můžete z horských, silničních, krosových kol a dalších. Náš eshop přináší propracovaná kola, vyrobená z těch nejlepších a nejodolnějších materiálů. Kola jsou vybavena lehkými rámy, které zvyšují jízdní komfort a celkový požitek z jízdy. Kola na eshopu ONIX vás ohromí jak svým propracovaným designem, tak svými jízdními vlastnostmi. Stačí si jen vybrat terén a veškerá značková kola na ONIX se stanou vaším spolehlivým parťákem na silnicích, ale i lesních a horských cestách. Stačí si jen vybrat!

Cyklistické vybavení na Kola-ONIX.cz

Pro své cyklistické výlety budete potřebovat kvalitní vybavení. Eshop ONIX Vám nabízí velmi kvalitní sortiment! V naší nabídce naleznete různé připínací brašny, košíky na kola, cyklo láhve, světla a blikačky a mnohé další. Pro děti samozřejmě i vozíky na kola. Pro dokonalý požitek z jízdy nesmíte zapomínat ani na stylové a především pohodlné cyklistické oblečení s obuví. Pak jen stačí nasadit brýle a helmu a můžete vyrazit na výlet plně vybaveni od ONIX.

Vybírejte na ONIX za bezkonkurenční ceny

Pro všechny zákazníky, kteří často využívají služeb našeho eshopu, nabízíme výhodný bonusový systém. Využít tak můžete nejen slev u samotných produktů, ale i atraktivní nabídku při četných objednávkách, nebo nákupech dle cenové výše vaší objednávky. Náš eshop ONIX pro Vás připravuje soustavně rozmanitou nabídku kol za ty nejvýhodnější ceny.

Nejprodávanější

Pumpa KTM Mini CNC 2015

Pumpa KTM Mini CNC 2015
675 Kč
530 Kč
641 Kč
-5%
- Robustní hliníkové tělo s eloxovaným povrchem  - Pouze 48 g - Pro všechny typy ventilků - Tlak vzduchu až 12 barů - Lehký chod i při vysokém...
Detail produktu

Pumpa na vidlice KTM Damper Pump Digital 2015

Pumpa na vidlice KTM Damper Pump Digital 2015
1 620 Kč
1 272 Kč
1 539 Kč
-5%
 - Hi-tech LCD displej -. Maximální tlak 21 barů -  Alu tělo ze slitiny 6063 - Ukazatel tlaku bar a psi   
Detail produktu

Cyklistická helma GIRO ME2 dětská

Cyklistická helma GIRO ME2 dětská
699 Kč
549 Kč
664 Kč
-5%
GIRO ME2-mat blue hammer Rodiče, kteří si uvědomují důležitost bezpečnosti svých ratolestí při jízdě na kole, osloví přilba s jednoduše...
Detail produktu